Доставка та встановлення


Встановлення пам'ятників по Ів-Франківській обл. Тернопільській обл. Львівській обл. - досить трудомістка і клопітка робота. Насамперед, це пов'язано зі строгими правилами поховання, скупченістю могил і обмеженим простором. Тому буває складно задовольнити всі побажання родичів спочилої людини.

Тим не менш, наша компанія може запропонувати швидке і якісне вирішення виникаючих проблем. З нами установка пам'ятників на кладовищі проходить без затримок і складностей. По-перше, в майстерні «Центру виготовлення пам'ятників» ви можете замовити не тільки саме надгробок або скульптуру, але також і художнє оформлення місця поховання. По-друге, наша компанія надає супутні послуги, серед яких зберігання готового виробу на нашій території і встановлення пам'ятника на могилу.

В ході робіт наші фахівці врахують вимоги цвинтарної адміністрації, проведуть всі роботи в стислі терміни і не змусять вас хвилюватися з приводу дотримання строків поховання. Співпраця з нами позбавить вас від усіх проблем, пов'язаних з встановленням пам'ятника.
 

НАШІ ПОСЛУГИ


Основним напрямом нашої діяльності є виготовлення та встановлення надмогольних (надгробних) пам'ятників з будь-якого виду граніту та крихти, будь-яких форм та розмірів. Ми до ваших послуг в місті Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль.

Мармур

Каміни

Пам'ятники Італійского дизайну