Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу

Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу

Ваза полімерна


Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилуНаводячи порядок на могилі дорогої нам людини, ми прагнемо довести все до досконалості. Ми замовляємо ідеальні, на наш погляд, пам'ятник і огорожу, підбираємо написи і зображення. Переглядаємо попередньо ескізи, узгоджуємо деталі і відправляємо на виробництво. Але варто бути уважним і на тлі головних складових не забувати про деталі. Вони часом бувають дуже важливі.

Як правило «в гості» до відійшовшої назавжди в інший світ людини ми не йдемо з порожніми руками. Прийнято принести квіти, живі або штучні, покласти їх на могилі. Для цієї мети наша компанія виробляє спеціальні судини, які встановлюються нашими співробітниками. Створюються вони у поєднанні з комплексним оформленням могили, перекликається з тематикою, кольоровою гамою.

Наприклад, у поминальні дні на кладовищі існує звичай пообідати поруч з могилою померлого, «разом з ним». Ми виробляємо високоякісні столи і лавочки, на яких Ви можете присісти і пом'янути близьку людини. Матеріали для виготовлення різні. В залежності від Ваших побажань складається ескіз або пропонуються вже готові варіанти. Після того, як Ви визначитеся з вибором, замовлення відправляється у виробництво. У Вас не буде проблем з установкою. Все зробить наша команда професіоналів. Працюючи на цьому ринку багато років, ми постійно вдосконалюємося, виходимо на якісно новий рівень сервісу та обслуговування. Столики і лавочки міцно спаяні між собою і глибоко вставляються в землю, тим самим зводячи до мінімуму можливість випадання або пошкодження внаслідок несприятливих погодних умов. Можлива установка на вулиці, на землі даних аксесуарів, можливий кріплення на огорожу, в залежності від розмірів і міцності обох компонентів. При даному виді послуг вкрай необхідно цілісне сприйняття місця, щоб максимально зручно спроектувати розташування тих чи інших додаткових елементів.

Наша компанія завжди допоможе Вам визначитися і порадить ідеально підходящий варіант, який влаштує Вас і за вартістю, і за місцем розташування, і за дизайном. Наші фахівці - професіонали своєї справи, основною заслугою яких є те, що вони просто якісно і добре виконують свою роботу, намагаючись максимально догодити замовнику. Робота «на совість» завжди в ціні.Ваза на могилу


Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу
Гранітні вази від 200 грн.


Місце поховання, могила - це наш останній будинок на землі, те саме місце, де кожен з нас коли-небудь ляже в землю. Цвинтар - це місце скорботи і печалі для кожного з нас, а ще це священна земля, де поховані наші предки і ставлення, як до цвинтаря, так і до кожної окремої могили на ньому особливе. На кладовищі не прийнято ходити дуже часто, але це не є вимогою. Кожен з нас може приходити на кладовище до могили дорогої, рідної і близької людини тоді, коли в цьому виникне духовна потреба. Саме тому люди прагнуть прикрасити місце поховання покійного належним чином і зробити так, щоб воно виглядало красиво, адже навіть наша скорбота повинна мати гідне втілення.

Прийшовши на кладовище, прийнято покладати на могилу квіти, а для того, щоб вони не зів'яли вже через кілька годин, бажано встановити поруч з надгробним пам'ятником ще й вази для квітів на кладовище. У такому випадку навіть тоді, коли квіти не просто зів'януть, але і висохнуть, місце поховання покійного буде мати гідний зовнішній вигляд. Вази на кладовищі останнім часом стають одним з невід'ємних аксесуарів прикраси могили, таким же важливим і необхідним, як і надгробний пам'ятник або скульптура. Тому ваза для квітів на могилу все частіше стоїть у списку замовлень.

Наша компанія «Центр виготовлення пам'ятників в м. Калуш» займається не тільки виготовленням надмогильних пам'ятників, але і виготовляє красиві вази на могили. У нас Ви можете купити вазу на могилу саме такого зовнішнього вигляду, яка найкращим чином підійде по своєму дизайну до надгробного пам'ятника. В неї Ви зможете не тільки поставити квіти, але і налити води, щоб якийсь час вони залишалися свіжими. У нас Ви можете купити вази для квітів на могилу наступного виду:

  • Вази, виготовлені з натурального каменю різних порід;
  • Вази, відлиті з штучного каменю;
  • Вази, відлиті з бетону з мармурової та гранітної крихти;
  • Вази, викувані з металу.


Як вази з натурального каменю, так і литі вази ідеально відполіровані і мають гарний зовнішній вигляд. Всі вази мають антивандальне виконання і тому їх дуже складно зруйнувати, але і встановлювати вази на могилу повинні фахівці. Ви можете купити вази на могилу, як вже готові, так і замовити виготовлення ексклюзивних ваз на могилу за індивідуальним дизайнерським проектом. Головною відмінністю ваз для квітів на кладовище від компанії Центр виготовлення пам'ятників в м. Калуш» є те, що всі вони продаються за найпривабливішими цінами, але при цьому мають, як високе художнє значення, так і відмінну міцність і довговічність. Наші вази для квітів на могилу - це придбання на дуже довгі роки, адже вони здатні залишатися незмінними століття, а тому втілюють собою в камені і металі таке поняття, як вічна пам'ять.


Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу
Гранітні лампади 450 грн.
Бронзові прикраси на пам'ятник


Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилу Елементи оздоблення для пам'ятників на могилуМи пропонуємо Вам бронзові аксесуари виробництва італійської фірми Caggiati в якості прикраси і доповнення на пам'ятники. Всесвітньо відома компанія Caggiati виробляє різні і абсолютно необхідні аксесуари для пам'ятників - лампади, урни для праху, літери для складання написів на пам'ятнику, таблички, бронзові квіти, статуї і барельєфи, і багато-багато іншого.Компанія Caggiati займається виробництвом аксесуарів для пам'ятників дуже давно і досягла вражаючих успіхів у своїй роботі. Якість її продукції - бездоганна, а асортимент продукції просто вражає. Кожен вид продукції випускається в різних варіантах і за оформленням, і фарбування, і покриттю, і дизайном, і розмірами. Внаслідок цього будь-який клієнт зможе придбати відповідний за ціною і якістю товар.


Бронзові літери на пам'ятникПротягом кількох років активно використовуємо бронзовий кириличний шрифт від італійської фірми Гаджати.
На жаль, великого розмаїття ви тут не побачите - гарнітура представлена єдина. Тим не менш, шрифт декількох розмірів: букви 3 і 5 см. заввишки, цифри 3,4,5 см. заввишки.
Товщина літер 3 і 5 мм відповідно, цифр - 3,4,5 мм. Букви суцільнометалеві, виконані ідеально.


Хрести на пам'ятникХрест на пам'ятнику - давній символ праведного життя і смерті. Хрест на пам'ятнику - природна традиція, яка з'явилася після розп'яття Христа. Хоча сам хрест, як символ святості, з'явився набагато раніше, ще в язичницькі часи.


Бронзові барельєфиБронзові ангели на пам'ятнику дуже пожвавлюють і прикрашають його. Ангел, в даному випадку, символ невинності і непорочність душі покійного.Бронзові барельєфи Ісуса Христа для пам'ятників.Бронзові барельєфи для пам'ятниківк, що зображують різні біблійні сцени.


Бронзові Лампади на пам'ятникБронзові лампади для пам'ятників.


Рамка на пам'ятник БронзовіБронзові рамки для встановлення портрета на пам'ятник. Існує величезна кількість різних видів рамок для пам'ятників. Рамки відрізняються один від одного і за формою, і розмірами, і по дизайну, і, звичайно ж, ціною. Особливо чудово виглядають рамки, які виконані в тому ж дизайні, що і інші аксесуари, розміщені на пам'ятнику: лампади, урни для праху, хрести, квіти і т.д.


Розп'яття бронзовіБронзові розп'яття для установки на пам'ятник. Бронзове розп'яття, встановлений на пам'ятнику, значно покращує його вигляд.


Наша фірма є офіційним дилером фірми Caggiati, і Ви завжди зможете придбати у нас будь-який, продукт цієї фірми, який Вам сподобався.
скачать dle 12.0


 

НАШІ ПОСЛУГИ


Основним напрямом нашої діяльності є виготовлення та встановлення надмогольних (надгробних) пам'ятників з будь-якого виду граніту та крихти, будь-яких форм та розмірів. Ми до ваших послуг в місті Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль.

Мармур

Каміни

Пам'ятники Італійского дизайну