Фотогалерея пам'ятників

Фото гранітних пам'ятників Арка (Стелла) 2014Фото гранітних пам'ятників Арка (Стелла) 2013


ПЕРЕГЛЯНУТИ ПАМ'ЯТНИКИ З ГРАНІТУ ПОДВІЙНІ - ОДИНАРНІ (САРКОФАГИ) ПЕРЕЙДІТЬ СЮДИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПАМ'ЯТНИКИ З МРАМУРНОЇ КРИХТИ КОМБІНОВАНІ ПЕРЕЙДІТЬ СЮДИ

У цьому розділі ви можете побачити фото готових пам'ятників, виготовлених у нашій гранітній майстерні. Тут представлені і стандартні і ексклюзивні надгробки, скульптури, меморіальні комплекси, а також пам'ятники подвійні. Фото кожного можна збільшити і розглянути детально.

В умовах нашої майстерні можливе виготовлення з використанням різних матеріалів. Граніт є основним і найбільш затребуваним матеріалом, з якого ми виготовляємо ритуальні пам'ятники. Фото різноманітних надгробків широко представлені на сторінках розділу.

Могильні пам'ятники, виконані з природного каменю, володіють рядом чудових якостей, які проявляються як в довговічності, так і в експлуатації. Невибагливість в догляді часто є визначальним фактором, оскільки не у всіх є можливість часто відвідувати кладовище. Фото багатьох пам'ятників на могилу, виготовлених у нашій майстерні можна побачити на сайті або в офісі нашої компанії.

У нашій майстерні є кілька постійно діючих виставок, де можна побачити зразки і приклади пам'яток не на зображеннях, а в натуральну величину, а також проконсультуватися з питань дизайну, встановлення ціни за виготовлення пам'ятників. Фото робіт наших майстрів дозволяють скласти досить точне уявлення про їх якість і якості меморіальних комплексів, що виходять з-під різця.

Постійні виставки є практично у всіх компаній, що надають якісні ритуальні послуги. Пам'ятки, фото надгробків, аксесуарів, меморіальних комплексів дозволяють нашим клієнтам легше визначитися з вибором і заощадити час на підготовку до замовлення.

Багато зразки пам'яток на фото мають досить велику вагу, тому їх встановлення здійснюється з дотриманням відповідних нормативів. Не слід забувати, що земля на могилі вмощується, і неправильно встановлений надгробок через короткий час може покоситься. Зазвичай якісна установка з доставкою коштує третину вартості обраної моделі.

Представлені на нашому сайті продукти в значній мірі відображають широту асортименту нашої продукції. Крім того, наші майстри створять надгробки в будь-якому стилі за спеціальним замовленням.

скачать dle 12.0


 

НАШІ ПОСЛУГИ


Основним напрямом нашої діяльності є виготовлення та встановлення надмогольних (надгробних) пам'ятників з будь-якого виду граніту та крихти, будь-яких форм та розмірів. Ми до ваших послуг в місті Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль.

Мармур

Каміни

Пам'ятники Італійского дизайну