Художнє оформлення пам'ятників

Фотокераміка на фарфоровій основі - якісне зображення на довгі рокиКоли назавжди йде з життя дорога людина, завжди з'являється безліч емоцій, які накочуються з великою силою і обрушаються раптово.
У такі моменти хочеться згадати всі кращі хвилини з життя, переглянути спільні фото або просто постаратися зробити щось для того, кого вже немає поруч.
Компанія фотокераміка пропонує великий спектр ритуальних художніх виробів, які дозволять Вам висловити свою світлу пам'ять.
Пропонуються різноманітні Фотоовали на пам'ятники, на які є можливість якісно нанести фотографію.
Фото на порцеляні - це одна з найбільш масових послуг, яку виконує художня майстерня «фотокераміка».
Даний виріб призначається спеціально для ритуальних цілей, а також інформаційних пам'ятних таблиць.
Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників

Фото на Кераміці


Заготовки - італійський фарфор.
Замовлення на фотокераміку приймаються тільки після цілої або хоча би часткової передоплати.
Фото скануєте з розширенням не менше 300 dpi , відправляєте на скриньку, вказуєте розмір і форму а також всі зміни які мають бути зроблені.


Замовити фотокераміку +38(050) 761-82-97

Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників

Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників

Вірш на пам'ятник на кладовище


Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників Художнє оформлення пам'ятників


Яким би гарним не був надгробок або скульптурна композиція, яка прикрашає його, головна деталь пам'ятника - це зображення спочилої людини. Саме тому виготовлення фотографій на пам'ятнику - настільки відповідальна і потрібна робота. Другим за важливістю елементом надгробки є ім'я і дати життя людини, і лише на третє місце можна поставити комплексне враження від оформлення пам'ятника.

Існує кілька способів зробити фотографію на пам'ятник, які залежать від стилістики, в якій вона повинна бути виконана, і від характеристик каменю. Безумовно, технічні прийоми нанесення зображень і написів на камінь відрізняються в залежності від його фактури і щільності. Візьмемо, наприклад, граніт і мармур. Хоча мармур пластичніший, зображення на ньому сильніше схильне до стирання і впливу природних факторів. Граніт же більш стійкий, однак на ньому складно досягти тонкого деталювання зображення або створити вражаючі барельєфи.

Вибираючи фотографію, з якою буде працювати художник, потрібно звертати увагу на найбільш чіткі і якісні знімки. Крім вдалого ракурсу, фотографія на пам'ятник повинна, на вашу думку, відображати внутрішній світ людини, так як це дуже важливо для створення якісної надгробки.

Художнє оформлення пам'ятників включає також нанесення імені померлого і дат його життя, які за традицією висікаються під його зображенням. У розпорядженні художників багато шрифтів, серед яких можна вибрати той, який максимально влаштує замовника. При нанесенні шрифту дуже важливо, щоб напис було добре видно на плиті. Наші майстри можуть покрити висічені букви позолотити, нанести на них бронзу або сусальне золото. Ці прийоми дозволяють виділити написи і цифри і зробити їх легко читаючими.

В області декоративного оформлення виробів ми пропонуємо не тільки зробити фото на пам'ятник, але і нанести на плиту орнамент, зображення ангелів, лиця святих, а також: гвоздик, тюльпанів, троянд і т.д. Наші майстри можуть перенести на надгробку навіть повноцінну картину з детальним «промальовуванням» фону. Додатково ми пропонуємо широкий вибір вінцевих по периметру надгробки, віньєток, візерунків, ряду ритуальних символів, а також фото на кераміці на пам'ятник.

Процес нанесення малюнка на надгробок є для наших майстрів справжньою роботою над художнім образом, завдяки чому вдається досягти максимально реалістичної передачі не тільки зовнішніх рис, але і душевного стану спочилої людини. Замовляючи кольорове фото на пам'ятник, ви допомагаєте собі і нащадкам назавжди залишити його в пам'яті таким, яким знали його при житті.

Компанія «Гранітна майстерня в Калуші» пропонує вам замовити фото на пам'ятник, виконані найкращими майстрами. Ви можете ознайомитися з нашими роботами на цьому сайті, в офісі «Майстерні» і на одній з діючих виставок компанії. Там же ви зможете побачити зразки фото на пам'ятник, ціна на які не вище середньоринкової. Ми гідно виконуємо свою роботу і намагаємося максимально задовольнити побажання родичів спочилої людини.

скачать dle 12.0


 

НАШІ ПОСЛУГИ


Основним напрямом нашої діяльності є виготовлення та встановлення надмогольних (надгробних) пам'ятників з будь-якого виду граніту та крихти, будь-яких форм та розмірів. Ми до ваших послуг в місті Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль.

Мармур

Каміни

Пам'ятники Італійского дизайну