Каталог Каміни


Каміни з каменю, каміни з мармуру, виготовлення камінів на замовлення


Сучасна виробнича лінія, широкий спектр використовуваних натуральних матеріалів і величезний досвід роботи в даній сфері дозволяють нам реалізовувати будь-які побажання наших клієнтів. Для того, щоб Ви залишилися задоволені результатом, над кожним проектом працюють тільки висококваліфіковані художники по каменю та інші фахівці, що мають досвід роботи у виробництві камінів від п'яти років. Ми використовуємо тільки перевірені матеріали виробництва таких країн, як Італія, Іспанія, Туреччина, Єгипет та інших.

Ви зможете замовити натуральний камін будь-якої необхідної Вам конфігурації, габаритних розмірів, стилю оформлення, кольору. Ви зможете вибрати ескіз каміна з натурального каменю з каталогу стандартних пропозицій, або замовити його виготовлення за індивідуальним проектом. Наша компанія гарантує оперативність виготовлення камінів, а також найвищу якість робіт.


Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни Каталог Каміни 

НАШІ ПОСЛУГИ


Основним напрямом нашої діяльності є виготовлення та встановлення надмогольних (надгробних) пам'ятників з будь-якого виду граніту та крихти, будь-яких форм та розмірів. Ми до ваших послуг в місті Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль.

Мармур

Каміни

Пам'ятники Італійского дизайну