Майстерня з виготовлення пам'ятників на замовлення

Вже більше 10-ти років наша компанія «Центр виготовлення пам'ятників в м. Калуш» займається виготовленням надмогильних пам'ятників. За цей час ми незліченну кількість разів приходили на допомогу людям в самий важкий для них час, в ті дні, коли їх наздоганяла важка втрата - смерть рідних і близьких.
Як правило, люди, звертаються до нас, щоб замовити надгробний пам'ятник на могилу рідної і близької їм людини, що пішла з життя. Пам'ятники потрібні не мертвим, пам'ятники потрібні живим, щоб вони могли прийти до місця останнього спочинку людини і вшанувати її пам'ять.

Ми, в свою чергу, робимо все необхідне, щоб увіковічити пам'ять покійної людини гідним чином, виконуючи, як останню волю покійного, так і побажання його рідних і близьких. Це наша місія і святий обов'язок, тому ми завжди виконуємо свою роботу з почуттям такту і сумуючи разом з Вами.

Цінова політика нашої компанії «Гранітна майстерня в м. Калуш» така, щоб до нас люди могли звернутися з будь-яким достатком і замовити такий надгробний пам'ятник на могилу рідної і близької людини, який не обтяжить їх сімейного бюджету. Разом з тим, чудово розуміючи, що в нашому місті живуть люди з різним достатком і при цьому кожна сім'я прагне віддати належне пам'яті покійного, віддати йому останню шану і віддати за все, що він зробив за життя, ми готові виконати будь-яке Ваше побажання і можемо виготовити унікальний, ексклюзивний надгробний пам'ятник.Асортимент наших надгробних пам'ятників в КалушіВ майстерні з виготовлення пам'ятників на замовлення компанії «Гранітна майстерня в м. Калуш» можна замовити надгробний пам'ятник практично будь-якої складності і вартості, але при цьому наші ціни ніколи не бувають вкрай високими. Ми пропонуємо Вам такий видовий асортимент надгробних пам'ятників:

Стандартні пам'ятники з мармурної крихти, комбіновані від 2500 гривень;
Пам'ятники з граніту середньої складності від 15000 гривень;
Ексклюзивні пам'ятники з граніту від 25000 гривень;


Незалежно від вартості надгробного пам'ятника, якість виготовлення надмогильного пам'ятника від компанії «Гранітна майстерня в м. Калуш» одне і те ж - бездоганне і найвище.

Цінова політика компанії «Гранітна майстерня в м. Калуш така, що практично кожна сім'я, цілком може дозволити собі гідно прикрасити могилу рідної і близької людини і це не стане для неї руйнівним кроком.

скачать dle 12.0


 

НАШІ ПОСЛУГИ


Основним напрямом нашої діяльності є виготовлення та встановлення надмогольних (надгробних) пам'ятників з будь-якого виду граніту та крихти, будь-яких форм та розмірів. Ми до ваших послуг в місті Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль.

Мармур

Каміни

Пам'ятники Італійского дизайну