Сходи та Стільниці з граніту та мармуру

Сходи служить нам для підйому і спуску, допомагаючи долати простір легко і швидко. Надійність та міцність, природна сила і довговічність натурального каменю, гарний зовнішній вигляд і зручність використання. Поєднання всіх цих якостей закладено в мармурних сходах.

Дерево - популярний і традиційний матеріал для сходів. Деревина легко піддається впливу вологи - виникає набухання і розшарування, що веде до скорочення терміну служби, так як неможливо створити постійні сприятливі кліматичні умови. Теж саме можна сказати про природному камені, так як він практично не чутливий до зміни вологості.

Сходи з мармуру можуть бути масивними і витонченими, скромно-стриманими або химерно-розкішними. Колір натурального каменю - теплі або холодні тони - вибирають виходячи із загальної тенденції оздоблення інтер'єру. Сонячне світло дозволяє підкреслити малюнок мармуру, всі його відтінки.

При влаштуванні східців накладних або з плитки необхідно правильно підібрати клейовий склад: білого кольору - щоб він не просвічував крізь мармур, і клей, щоб не насичував пористий камінь зайвою вологою.

Для захисту сходів від зовнішніх впливів мармур необхідно обробляти спеціальними складами: просоченнями для каменю, бджолиними воском. Такий догляд продовжить термін служби такої сходи й збереже її привабливий зовнішній вигляд. Мармурові сходи досить міцні і довговічні, але в громадських приміщеннях з великою прохідністю людей в якості матеріалу для виготовлення ступенів краще використовувати граніт.

Залежно від того, в якому стилі буде витриманий дизайн приміщень, де будуть знаходитися сходи, потрібно вибирати вид мармуру з того асортименту, що надається компанією. Так як колір мармуру варіюється в широких межах, то це можуть бути білі або сірі, а також рожеві або кремові пластини з унікальними природними малюнками, які використовуються для виготовлення ступенів, які володіють достатньою міцністю, тому мармурові сходи будуть радувати Вас своєю красою і вишуканістю довгі роки.

Сходи з мармуру можуть прикрасити як парадний вхід будівель, так і чудово впишуться в інтер'єр внутрішнього оздоблення. Така сходи Вашого будинку подумки перенесе Вас в глибини нашої історії: єгипетські фараони, грецькі філософи і мислителі, римські імператори, великі князі і царі...

Індивідуальність Вашої сходи можна створити різними способами - все залежить від таланту, уяви, професіоналізму дизайнера і смаку замовника. В залежності від Вашого візуального сприйняття гранітні сходи може бути монументальної, символізуючи міць і влада «сталінського ампіру». Розкіш, витонченість і романтизм підкаже Епоха Відродження.

Сходи з каменю, вироблені нашою компанією додадуть впевненості кожного Вашого кроку з мармуровими сходами на шляху до досконалості, успіху і процвітання.


Стільниці з мармора та граніту


Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру

Сходи з мармора та граніту


Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру Сходи та Стільниці з граніту та мармуру


Сходи служить нам для підйому і спуску, допомагаючи долати простір легко і швидко. Надійність та міцність, природна сила і довговічність натурального каменю, гарний зовнішній вигляд і зручність використання. Поєднання всіх цих якостей закладено в сходах, виконаних з граніту.

Граніт - одна із самих твердих гірських порід, що складається в основному з кварцу, польового шпату і слюди.
Дерево - популярний і традиційний матеріал для сходів. Деревина легко піддається впливу вологи - виникає набухання і розшарування, що веде до скорочення терміну служби, так як неможливо створити постійні сприятливі кліматичні умови. Природний камінь адаптований до будь-яких умов експлуатації. Граніт - «справжній сибіряк», не боїться вологості, перепадів температур, стійкий до випадкових зовнішніх механічних впливів (навіть вандали не зломлять граніт).

Гранітні сходи використовуються в приміщеннях з підвищеною прохідністю - у будинках адміністративно-промислового і соціально-культурного призначення. Унікальні фізико-хімічні властивості і технічні характеристики граніту обумовлюють його популярність. Ось лише малий перелік переваг гранітних сходів перед іншими будівельними матеріалами:•високий ступінь міцності, надійності та довговічності;
•висока стійкість до стирання;
•незначне водопоглинання;
•невибагливість в експлуатації, не вимагає спеціального догляду, полірувальних і шліфувальних відновлювальних робіт;
•відмінні декоративні якості, що дозволяють широке використання в дизайні інтер'єру.

Гранітні сходи чудово впишуться в внутрішній інтер'єр будь-якого приміщення. Така гранітні сходи додасть вашому будинку наліт античності, як ніби ви знаходитесь в палаці фараона або римського імператора

Для захисту від зовнішніх впливів гранітні сходи необхідно обробляти спеціальними складами: просоченнями для каменю, бджолиними воском. Такий догляд продовжить термін служби сходи з граніту й збереже її привабливий зовнішній вигляд. Гранітні сходи міцні і довговічні, тому в громадських приміщеннях з великою прохідністю людей в якості матеріалу для виготовлення ступенів краще використовувати граніт.

На загальний вигляд сходів виконаної з граніту значно впливає вибраний Вами колір. Широка гама кольорів і відтінків зеленого, червоного, гранатового, чорного; неповторний малюнок природного каменю створюють вишуканий інтер'єр для будь-яких типів приміщень.

Гранатовий або червоний - колір життя, богів і царів. Граніт від гранатового до червоного створює сходи святковою, піднімає настрій, налаштовує на оптимістичний лад.
Зелений - колір природи, колір відродження і гармонії. Зелений граніт вселяє солідність і респектабельність.
Сірий - колір молодості, швидкого темпу, класичний варіант логіки, чіткості і порядку.
Чорний - колір сконцентрованої енергії. В чорному кольорі видно міць і сила граніту, що надає такий сходах статус суворої офіційної урочистості.

Гранітні сходи додадуть Вам впевненості кожного Вашого кроку на шляху до досконалості, успіху і процвітання.

скачать dle 12.0


 

НАШІ ПОСЛУГИ


Основним напрямом нашої діяльності є виготовлення та встановлення надмогольних (надгробних) пам'ятників з будь-якого виду граніту та крихти, будь-яких форм та розмірів. Ми до ваших послуг в місті Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль.

Мармур

Каміни

Пам'ятники Італійского дизайну